Tajemniczy Nepal

Czas trwania: 10 dni

 

1 dzień: Spotkanie z przewodnikiem na lotnisku w Kathmandu. Zakwaterowanie w hotelu de’l Annapurna ****. Nocleg.

 

2 dzień: Po śniadaniu zwiedzanie miasta. W programie m.in. Durbar Square - jedna z najciekawszych ulic w mieście, Hanuman Dhoka - stary pałac królewski, Świątynia Kumari, Świątynia Swayambunath - najstarsze miejsce kultu na świecie, usytuowane na szczycie wzgórza z widokiem na dolinę. Kolacja. Nocleg.

3 dzień: Po śniadaniu przejazd do miasta Pokhara odległego o ok. 200 km od Kathmandu, drugiego centrum turystycznego Nepalu. Swoją popularność zawdzięcza położeniu na Jeziorem Phewa i bliskości Himalajów. Po południu przejażdżka łodzią po jeziorze, będąca wielką atrakcją. Kolacja. Nocleg.

4 dzień: Po śniadaniu powrót do Kathmandu lub możliwość pozostania w Pokharze. Wieczorem spacer po mieście.

5 dzień: Po śniadaniu możliwość skorzystania z przelotu awionetką wzdłuż Himalajów (zależne od warunków pogodowych). Czas wolny. Kolacja w hotelu.

6 dzień: Po śniadaniu wycieczka do tzw. -świętych miast” Nepalu: Patanu i Pashupatinath. Powrót do Kathmandu. Kolacja. Nocleg.

7 - 9 dzień: Możliwość skorzystania z szerokiej oferty wycieczek fakultatywnych, przejażdżek na słoniach, raftingu czy ścieżek trekkingowych.

10 dzień: Po śniadaniu transfer na lotnisko. Powrót do kraju.

spis hoteli   opis krajów