Wenezuelskie przygody

Czas trwania: 4 dni

 

1 dzień: Wczesnym rankiem wylot z Margarity do Maturin, w stanie Monagas. Następnie rejs łodzią przez lasy deszczowe do obozowiska w środkowej części delty Orinoko. Po lunchu spacer po dżungli i łowienie piranii. Wieczorem poszukiwanie aligatorów i małp przy zachodzie słońca. Kolacja i nocleg.

 

2 dzień: Po śniadaniu przejazd łodzią do San Jose de Buja, a następnie przejazd do Caripe i wizyta w Hacienda Campo Claro - najstarszej plantacji kawy w Caripe. Przejazd do Jaskini Guacharo, największej z Ameryce Południowej. Przechadzka po jaskini, gdzie można spotkać ptaki - guacharo. Kolacja i nocleg.

3 dzień: Po śniadaniu przejazd do wód termalnych Hacienda Agua Ana, gdzie można skorzystać z relaksującej kąpieli. Lunch. Po lunchu przejazd do Carupano i przystanek na ranczu Rio del Agua. Przejazd do lodge na kolację i nocleg.

4 dzień: Po śniadaniu przejazd do Cumany i rejs do Playa Blanca w Parku Narodowym Mochima. Lunch w tradycyjnej restauracji serwującej niezwykłe ryby. Po południu powrót do Cumany i przelot na Margaritę.

spis hoteli   opis krajów